Webdesign

Tvoříme webové stránky přátelské pro návštěvníky i vyhledávače..

Firemní stránky

Podnikáte a ještě nemáte webové stránky? Můžete tak přilákat potenciální zákazníky a ukázat jim vaše dosavadní práce.

Naší filosofií je jednoduchost a přehlednost, kterou dnes většina webdesignerů opomíná.

Copywriting

webdesign

Nejdůležitější součástí webu je obsah. Obrázky sice prodávají, video je lepší než tisíc obrázků, ale zajímavý a originální obsah je to, co přitáhne návštěvníky na vaše stránky.

Pro váš web vytvoříme kvalitní, originální a poutavý obsah, který bude radost číst.

SEO - optimalizace stránek pro vyhledávače

V minulých letech působily tyto zkratky jako zaklínadla a téměř každý webdesigner nabízel tyto služby.

SEO - Search Engine Optimisation - vyladění stránek tak, aby jste ve vyhledávačích při zadání určitých klíčových slov vyskakovali na prvních místech. Přání většiny majitelů www stránek může být při dodržení určitých pravidel (optimalizace) naplněno.

Optimalizace stránek

Při optimalizaci stránek se soustředíme na on-line faktory, čili kvalitní a originální obsah, uživatelskou přístupnost a snadnou navigaci. Link building neopomíjíme, avšak přistupujeme k němu zodpovědně a rozhodně se nesnažíme o získání tisíců bezcenných odkazů vedoucích na vaše stránky z odkazových farem.

optimalizace stránek
webdesign, tvorba www stránek

Tvorba www stránek

webdesign

Webdesign chápeme jako komplexní činnost, která začíná analýzou účelnosti stránek. K finálnímu produktu ve formě hotové webové prezentace vede ještě dlouhá cesta tvorby návrhů a jejich upravování. V této fázi se také dolaďuje struktura stránek a obsah, kterými budou naplněny.

Zacílení webových stránek na správné publikum

Webdesign není jen o nekoordinováném kódování stránek. Nejdůležitější je stanovit si na začátku primární účel, který mají stránky plnit. Na základě analýzy vybereme vhodnou formu www stránek, které mohou například obsahovat e-shop, ale mnohdy stačí statická prezentace s poutavým obsahem.

Předání stránek a jejich následná údržba

Spuštěním stránek naše práce nekončí. Pravidelně vyhodnocujeme pozice, na kterých se vaše stránky zobrazuji v předních vyhledávačích na zvolená klíčová slova. Na základě těchto pozorování případně provádíme lehké úpravy do struktury a obsahu webu.

Koupíte-li si stránky s redakčním systémem, můžete je snadno a rychle aktualizovat přímo z webového prohlížeče.