Vývoj a výroba prezentační stolků

Pěkně vypadající prezentační stolek má hned za usměvavou hosteskou zásadní dopad na úspěšnost ochutnávkové nebo jiné předváděcí akce.

Uvědomujeme si rozptyl možností (ale i požadavků) firem investovat do tohoto reklamního nosiče a proto jsme vyvinuli více stolků v různých cenových kategoriích.

prezentační stolky
prezentační stolky

Ekonomické prezentační stolky

prezentační stolek RollerRoller - nejlevnější promo stolek v ČR! Již za 1.500Kč - a to včetně plnobarevného potisku, tvarované topkarty a transportní tašky!

Nejlevnější z námi vyráběných stolků jsou konstruovány z vlnité lepenky, která tvoří samonosný plášť a branding zároveň. Tvarovaná pracovní deska je z překližky a vše je spolu s topkartou přenositelné v tašce z PVC banneru.

Nejlevnější a nejlehčí stolky na trhu!

Stolky mají i relativně vysokou nosnost, vypadjí hezky a hostesky si je pro jejich velmi nízkou hmotnost a snadné skládání oblíbí.

Tyto stolky jsou nejvhodnější pro reklamní agentury, které jej budou používat k propagaci více různých značek a budou je tedy často přebrandovávat. Plášť z vlnité lepenky se sice po několika měsících opotřebí, ale zbytek stolku vydrží několikanásobně déle.

Prezentační stolky s kovovou konstrukcí

Kladete-li na stolek vyšší nároky co se týče nosnosti a odolnosti, určitě si vyberete mezi našimi stolky s kovovou konstrukcí.

prezentační stolek Oval mini

V této kategorii vyrábíme několik druhů stolků, které se již osvědčily a které si naši klienti oblíbili pro snadnost použití a velmi vysokou životnost a nosnost při zachování nízké hmotnosti.

Stolky jsou standardně dodávány v kvalitním transportním bagu.

Promo stolky s kovovou konstrukcí - rozšířená nabídka

Nabídku více druhů promo stánků a ukázky řešení na zakázku naleznete na stránkách www.promo-stanky.cz

Za léta působení na reklamním poli jsme vyvinuli mnoho druhů promo stolků a věříme, že si z baší nabídky vyberete.

NOVINKA! Potisk pracovní desky stolku.

prezentační stolek s potiskem pracovní desky

Nově nabízíme u naprosté většiny našich stolků možnost potisku pracovní desky. Již nejste během tvorby grafického motivu nijak omezeni a můžete naplno využít celou reklamní plochu stolku.