Tisk samolepek

Vyrábíme plnobarevné PVC samolepky libovolného tvaru už od jednoho kusu.

Samolepky s laminací

Chcete-li samolepky vylepovat venku, před ořezem je zalaminujeme UV laminovací folií. Laminace smaolepky ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

samolepka tvarovaná

Využití samolepek

Samolepky nabízejí opravdu velmi široké možnosti použití. Nejčastěji vyrábíme reklamní samolepky např. pro realitní makléře, kapely nebo firmy nezávisle na odvětví, ve kterém působí.

Vzhledem k možnostem výroby, kdy zákazník není omezen velikostí, počtem barev a dokonce ani tvarem, si troufáme tvrdit, že s téměř 100% jistotou budeme schopni splnit Vaše požadavky na samolepky.

Kalkulačka ceny samolepek

Šířka: mm
Výška: mm
Počet: ks
Laminace(*):  
Rozřezání(*):  
Spočítat cenu

Cena samolepek:

Vysvětlivky

(*) Laminace je ochranná folie, která chrání samolepky proti oděru.

(*) Rozřezání - rozřezání samolepek na jednotlivé kusy. Standardně dodáváme vyřezané samolepky na arších. Pro většinu klientů je toto vyhovující způsob (např. v případě, že se budou samolepky lepit na nějaký výrobek). Chcete-li samolepky rozdávat mezi lidi, pravděpodobně chcete samolepky rozřezané na jednotlivé kusy. Toto nemá nic společného s vyřezáním samolepky. Všechny samolepky jsou od nás standardně na plotru vyřezány do libovolného tvaru.

Vypočítá-li Vám kalkulačka cenu 500Kč, je možné, že se jedná o příliš nízký počet příliš malých samolepek. 500Kč bez DPH je minimální hodnota zakázky a tak ve většině případů za tuto cenu dostanete větší počet samolepek.