Reklamní grafika

Nápadité zpracování kreativní myšlenky je naším denním chlebem. Dnes již nestačí perfektní zvládnutí typografických pravidel, správné užití barev či vhodně rozvržený layout. Úspěšná grafika má něco navíc.

Kreativní grafika

grafické studio

Tvorbu reklamních materiálů nebereme jen jako pouhé řemeslo. Reklamní design chápeme jako tvůrčí činnost. Všestranně nadaní lidé v našem kolektivu umějí čerpat inspiraci kdykoliv, kdekoliv a z čehokoliv.

Využijte našich schopností a staňte se nepřehlédnutelnými! Mezi naše klienty patří reklamní agentury, prodejci a výrobci zboží všeho druhu, kapely a mnoho dalších.

Reklamní produkce

Navrhneme a k tisku připravíme tiskoviny dle Vašich požadavků. V případě zájmu jsme schopni zakázku vytiknout u nás a zjednodušit tak celý proces. Ušetříte tak čas i peníze.

Grafická příprava tiskovin a POS materiálů

Využijte výhody grafického studia a výroby reklamy pod jednou střechou. V případě, že budeme vytvářet grafiku, kterou později vytiskneme a aplikujeme na reklamní nosič (můžeme pro vás také navrhnout a vyrobit speciální typ na zakázku viz. design POS/POP), odpadne potřeba komunikace s další firmou a celý workflow se výrazně zjednoduší. Za své peníze tak dostanete více muziky a předejdete možným komplikacím.

reklamní grafika

Grafické studio

Navrhneme a zpracujeme grafiku pro tiskoviny a jiné reklamní nosiče. Máte nápad nebo představu, jak by měl vypadat banner nebo samolepka propagující třeba vaši kapelu? Rádi jej pro vás zpracujeme, vytvoříme několik návrhů a ten nejlepší (tedy ten, který se vám bude nejvíce líbit:)) dotáhneme k dokonalosti.