Tiskárna

Našim klientům nabízíme tiskové služby, které realizujeme na digitální tiskárně Roland SolJet PRO-III. Plotr kombinuje tisk s ořezem, takže na jedno založení jsme schopni vyrobit plnobarevné samolepky libovolného tvaru.

Tisk samolepek

Tiskneme samolepky i v malých sériích. Volitelně lze vyrobit samolepky s tvarovaným ořezem či UV laminací pro prodloužení životnosti v exteriéru.

Tisk bannerů

PVC bannery s kovovými oky po obvodu, které slouží pro uchycení např. k plotu, jsou reklamní plochou s výborným poměrem cena/výkon.

Tvarované cedule

Na stroji Aristomat SL 1625 jsme schopni vyrobit tvarované cedule z jednoho kusu až do rozměru 1600x2500mm.

Ceny tisku

V sekcích tisk samolepek a tisk bannerů jsou vám k dispozici kalkulačky pro spočítání ceny tisku. Vypočítaná cena je orientační, avšak nebude se nijak zásadně lišit od ceny konečné.

digitální tisk

Tisk za agenturní ceny

Reklamním agenturám bez velkoplošné tiskárny jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny odvíjející se od natisknutých metrů za měsíc.

Tisk v roli

Cena za naformátované tisky v řádech kusů je vyšší než cena za tisk dodaný v roli, který si sami naformátujete a dokončíte. Využijte našich volných kapacit a poptejte tisk u nás.

velkoplošný tisk

Digitální velkoplošný tisk

Na co tiskneme?

Základem úspěšného provedení polepu je výběr správného materiálu. Na reklamní ceduli do interiéru použijeme jiný materiál než na celopolep automobilu, kde se kladou mnohem vyšší nároky na roztažnost, životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Polepy rovných ploch

Pro polepy rovných ploch je vzhledem k poměru cena/výkon nejvhodnější monomerická PVC samolepící folie AVERY MPI 3000. Samolepku lze zalaminovat UV laminací, která tisk ochrání před slunečním svitem, deštěm či oděrem.

Samolepky

Zde záleží:) Hledáte-li nejekonomičtější cestu a spokojíte se s životností až 2 roky, můžeme doporučit monomerickou folii. Pokud víte, že samolepky budou vystaveny dešti či přímému slunečnímu svitu, prodloužíme jejich odolnost (a tedy i životnost) použitím laminovací folie.

Celopolepy automobilů

Výběr materiálu pro celopolepy automobilů je jednoduchý - požadavky na co nejvyšší kvalitu plní litá folie s odpovídající laminací.