Výroba reklamy

Jsme výrobce reklamy s téměř dvacetiletou tradicí. Spokojený zákazník je pro nás měřítkem dobře odvedené práce.

Reklamní prezentační stolky

prezentační stolek

Vyrábíme promo stolky s kovovou konstrukcí, které nabídnou dlouhou životnost, vysokou nosnost při zachování nízké hmotnosti samotného stolku a v neposlední řadě skvělý design.

Ekonomické prezentační stolky

Vědomi si trendu snižování nákladů na reklamu, vyvinuli jsme novou řadu ekonomických stolků, které jsou v současné době nejlevnějšími reklamními stolky na našem trhu.

Signmaking

V nejzákladnější reklamní disciplíně jsme jako ryba ve vodě. Za sebou máme spousty úspěšně realizovaných polepů aut, dodávek i kamionů. Maloprodejcům i velkoprodejcům nabízíme služby polepení výlohy a následné tvorby orientačního systému.

Prodejní / reklamní stojany

reklamní chodníkový poutač

Ať už poptáváte obyčejný roll-up, X-banner nebo áčko, u nás jste na správné adrese.

Podstatnou část našich zakázek tvoří custom stojany - tzn. stojany navrhnuté na míru pro prodej určitého výrobku.

Chodníkové poutače

Nebojte se použít před Vaší restaurací venkovní poutač. Tvarovaná postava vítající hosty s možností psát do určeného pole křídou může být skvělou investicí pro zvýšení tržeb Vašeho podniku.

Světelná reklama

Reklama, která svítí, je lépe vidět. Dnes již nemusíme používat pouze zářivky či neony, protože LED technologie jsou cenově dostupné, úsporné a mají dlouhou životnost!

výroba reklamy

Prezentační systémy

V naší nabídce naleznete mnoho typů prodejních kartonových stojanů, prezentačních stolků či jiných reklamních stojanů. Jsme však schopni navrhnout a vyrobit reklamní systém na míru.

Výroba reklamy

Při návrhu se neomezujeme jedním druhem materiálu, ale kombinujeme kov, papír a plast.